Кошик
979 відгуків
Новинки тижня за вигідними цінамиТисни

Зараз магазин не може обробити ваше замовлення. Зв'яжемося з вами в найближчий робочий день. Але цілодобово приймання й оброблення замовлень на електронну пошту viewfashion80@gmail.com або на вайбер 0503347217 Извините за неудобства!

Одяг, окуляри та аксесуари в інтернет магазині View-fashion.com.ua
+380 (97) 300-51-77КиевстарТатьяна
+380 (50) 334-72-17Вайбер
+380 (50) 334-72-17МТСВалерия
Додати відгук

Факти з історії футболок

Факти з історії футболок

 

1. Вперше офіційно Футболки були згадані ще в початку двадцятого століття, в далекому 1913 році. Подібно безлічі інших речей, які сьогодні входять до складу класичного чоловічого гардероба, футболки зобов'язані своєю появою військового обмундирування-саме від нього вони походять. А ось як саме починали свій нелегкий шлях футболки: на перших порах вони видавалися моряків, які служили на підводних човнах. Ті одягали футболки під низ комбінезона - вони використовувалися моряками замість звичайних сорочок, адже у футболках було зовсім не жарко ходити, а, крім того, короткі рукави дозволяли не чіплятися ними, де тільки можна, що, в свою чергу, частенько траплялося при носінні сорочок.

2. У часи Другої світової війни знайомство з футболками належало завести морським піхотинцям американської армії - вони швидко стали для них звичайним предметом форми, наступними по черзі в одягли футболки і прості військові. Із закінченням війни футболка пішла разом з ветеранами на «гражданку». З того моменту вона все більше і глибше входила в повсякденне життя людей, особливо це стосувалося всієї робочої частини їх: нова річ дуже полюбилася будівельникам, механікам, вантажникам та багатьом іншим представникам трудового люду. Правда, поки що футболка не була на увазі - в основному її одягали під сорочку як білизни, а також у тих випадках, коли збиралися займатися спортом або яким - небудь іншим фізичним працею.
Факти з історії футболок
3. Тепер пару слів про те, як відбувався процес популяризації футболки. Як багато напевно вже здогадалися, далеко не останню роль тут відіграв славний Голлівуд. Перша і дуже важлива щодо реклами для футболки демонстрація цього предмета гардероба відбулася в 1951 році, коли на екрани вийшов фільм під назвою "Трамвай "Бажання"". Головну роль тут зіграв знаменитий актор Марлон Брандо, мав мільйони прихильниць по всьому світу в самої різної вікової категорії. Поява Марлона у футболці, що відкрила погляду кожен м'яз його м'язистих рук, змусило зітхати всіх без винятку його шанувальниць. Минуло три роки, футболка все ще не була забута світом, а зовсім навіть навпаки! Ажіотаж ще сильніше збільшився, адже футболка знову з'являлася на телеекранах, а саме - у фільмі «Дикун», де знову таки знявся улюбленець жінок Марлон Брандо. У 1955 футболка продовжує миготіти перед очима глядачів - тепер вже у фільмі «Бунтар без причини», тільки тепер у футболці красувався не Брандо, а актор Джеймс Дін. У всіх фільмах герої постають перед камерами, одягнені в дуже щільно сидять футболки, однотонні, світлі і, звичайно ж, без будь-яких візерунків і принтів на них.

4. П'ятдесяті роки двадцятого сторіччя принесли з собою у світ таку новинку як рекламні футболки, мали на собі різні написи. А в кінці п'ятого десятиліття футболки вже проникають у сферу маркетингу і починають щільно там встановлюватися, в теж час вони перестають вважатися «джентльменською» одягом. Більшість футболок тепер являло собою просто якісь мішки, абсолютно безформні, до того ж, із рекламою тієї чи іншої компанії або ж з різними написами іронічного характеру на них. Освіжити футболку вдалося неформалам, належав до течії «хіпі»- вони придумали до смішного простий, але дуже цікавий спосіб фарбування футболок: її просто зв'язували у вузол, а потім занурювали в кілька банок з фарбою по черзі. По завершенні цієї нехитрої процедури власник колись «простацькою» футболки отримував унікальну, ні на що не схожу річ, поражавшую неймовірними візерунками, що нагадували своїм виглядом психоделічні малюнки. Коли такі футболки вже повсюдно носилися «хипповой молоддю», і вона стала чимось на зразок модної тенденції в тих колах, їх назвали tie-dye, що буквально можна перекласти таким чином: «зав'яжи - пофарбуй». А хтось згадав, поки читав, таку відому і популярну у всіх футболку I (сердечко) NY? Напевно, все й згадали. Так знайте, що вона вперше була представлена на суд публіки ще в 1977, а зберігає свою популярність у покупців і донині.

5. В якості повсякденного одягу футболка повсюдно була прийнята масами тільки вже в дев'яностих роках та на початку нового століття. Тепер вже люди стали одягати її за будь-якого приводу, адже вона так зручна і абсолютно не сковує рухів! Що стосується вартості на футболки, то тут вже у покупців є широкий вибір: вони можуть безкоштовно отримати футболку з рекламою чого - небудь, а можуть придбати одну з тих, що проводиться відомим дизайнерським домом, і викласти за нього сотні доларів, відповідно.

6. На рубежі 2012 - 2013 років пішла велика мода на «спадщина» минулих років, внаслідок чого дизайнери звернулися до футболок з кишенею. І, що дуже радує, футболки поступово почали повертати до того вигляду, в якому вони вперше з'явилися на Марлоне Брандо і Джеймса Дине ще в п'ятдесяті роки.

7. Футболка, як ті ж шорти, є річчю «на кожен день», тобто повсякденного. Але одягати її варто не скрізь - як Ви розумієте, дорогий читачу, бувають ситуації, в якій вона цілком може надати недоречною. На сьогоднішній день існують досить широкі кола людей, для яких стало нормою з'являтися у футболці навіть за місцем роботи - це можна сказати про журналістів, програмістів, людей різних творчих професій - одним словом, сюди входять всі люди, до корпоративної культурі не особливо прив'язані. Як би там не було у них, Вам ми настійно радимо уникати такої звички. Не обов'язково паритися в задушливий день в класичній сорочці, Ви цілком можете надіти на роботу сорочку з коротким рукавом або ж поло - навіть у цьому випадку Ваш зовнішній вигляд викликає більше поваги залишиться куди більш солідним, ніж у Вашого співробітника, облачившегося в звичайну футболку.

8. Якщо хочете виглядати в футболці максимально елегантно, то радимо Вам зупинити свій вибір на футболці однотонною. Найбільш безпрограшними кольорами є білий, сірий та синій: вони будуть поєднуватися з багатьма речами з Вашого гардеробу. Але і трохи різноманітності не завадить - не відмовляйте собі в футболках пояскравіше, можна придбати гарну смугасту, і будете виглядати не гірше. Єдиний момент - пам'ятайте про те, що не всі кольори підходять до Вашого кольору шкіри. Якщо у Вас блідувата шкіра, то однозначно варто уникати футболок жовтого кольору - вони змусять Вас виглядати нездоровим. А от особливо рум'яним людям краще обходити стороною білосніжно білі футболки.

9. Піджак, надітий поверх футболки - не дуже вже класичний варіант, але на сьогоднішній день нічого поганого в цьому ніхто не побачить. Тільки подбайте про те, щоб на футболці були відсутні які - небудь принти і дурнуваті картинки. Саме спірне поєднання, можна навіть сказати дурнувате - це футболка з костюмом. Хтось визнає його як неформального шати, так і зі спортивним піджаком воно може виглядати більш або менш стерпно, але, так чи інакше, радимо відмовитися від такого варіанту - тоді хоча б не доведеться вічно сумніватися в тому, як Ви виглядаєте в очах оточуючих, одягнувшись таким екстравагантним чином.

10. Чем вещь проще, тем больше все присматриваются к тому, как она сидит, и насколько хорош материал. Выбрать такую футболку, которая бы хорошо на Вас смотрелась, совсем несложно. Просто ищите футболку, наиболее приятную на ощупь и непременно обращайте внимание на качество материала, тут всё прямо пропорционально: чем лучше ткань, тем лучше на Вас будет сидеть выбранная вещь. Категорически откажитесь от футболок из синтетики- они ужасно выглядят, и, к тому же, очень «парят» тело, так что подобная покупка просто лишена всякого смысла. Ещё один немаловажный момент при выборе: футболка не должна болтаться, а сидеть плотно. Хотя и все мускулы обтягивать будет явно излишне. Что до выреза у футболки, то V-образный вырез, к примеру, отлично подчеркнёт атлетичность фигуры, а также создаст визуальный эффект, при котором плечи будут казаться шире (ту же видимость создаёт и вырез у пиджака). До речі, постарайтеся не переборщити з глибиною такого вирізу - якщо виріз, поряд з усім вище перерахованим, відкриває поглядам оточуючих рослинність на грудях, що дуже не естетично саме по собі, то його можна назвати надто глибоким.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner